Atribuită
Cumpărare directă
Standard de greutate moleculara pentru electroforeza proteinelor tip SDS-PAEG - amestec de 10 proteine recombinante precolorate, pe domeniul 10 - 250kD Aspect pe gel: 8 benzi de culoare albastra, 2 benzi de referinta de culoare roz la 25 kD si 75 kD Prezentare: 5 x 500µl Cantitate suficienta pentru 250 aplicari
- Număr anunț
- DA28375785
- Autoritate contractantă
- Institutul de Biochimie al Academiei Romane (CUI 4183270)
- Furnizor / câștigător
- DIALAB SOLUTIONS SRL (CUI 23818271)
- Cod CPV
- 24956000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.980 RON
- Valoare atribuită
- 1.980 RON
- Data publicării
- 12.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 13.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.