Atribuită
Cumpărare directă
Celula de electroforeza Mini-PROTEAN (Tetra Vertical Electrophoresis Cell) Reprezinta un aparat pentru electroforeză verticală a gelurilor de poliacrilamida preturnate, cu urmatoarele componente: - cuva de electroforeza si capac cu cabluri electrice, ansamblul electrozilor; - digul pentru tampon; - modulul companion pentru fixare geamuri cu geluri si migrare probe Garantie comerciala: 12 luni
- Număr anunț
- DA28375666
- Autoritate contractantă
- Institutul de Biochimie al Academiei Romane (CUI 4183270)
- Furnizor / câștigător
- DIALAB SOLUTIONS SRL (CUI 23818271)
- Cod CPV
- 39294000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.800 RON
- Valoare atribuită
- 1.800 RON
- Data publicării
- 12.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 13.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.