Atribuită Cumpărare directă

22 × Detergent gresie faianta ocean Efekt 2litri 18 × Detergent gresie lacramioare Efekt 2litri 20 × Detergent pentru pardoseli Asevi Mio 1L 24 × Dezinfectant Domestos 750 ml (Pin) 10 × Dezinfectant universal Bactisept Efekt 5L acțiune în 5 min 10 × Dezinfectant multisuprafete Bactisept 5litri 24 × Detartrant baie Nufar 800ml 5 × Detergent sanitar SaniFresh Asevi 5L 20 × Coada lemn universala 115cm 15 × Rezerva mop bumbac albastru 15 × Rezerva mop bumbac Verde Zebra 250gr 15 × Rezerva mop bumbac Rosu Zebra 250gr 15 × Rezerva mop bumbac Galben Zebra 250gr 15 × Rezerva mop bumbac Zebra 250gr 15 × Galeata pentru mop 14 litri (Albastru) 10 × Servetele umede multisuprafete Expertto 80buc 10 × Prosop de hartie Bono 2straturi 850foi 200m 1 × Prosoape hartie V economic alb 21x20cm 2straturi 150bucati 5 × Prosop pliat verde V 21x25cm 1strat 200bucati 5 × Gel dezinfectant pentru maini 75% alcool Killco Sept 5litri 10 × Dezinfectant maini fara clatire Zhivasept 1litru 20 × Lavete microfibra universale Anna 4buc 10 × Matura plastic fir scurt Moka 5 × Burete vase din metal Fino 2buc 5 × Bureti pentru vase Silver King Paclan 2bucati 11 × Hartie igienica natur Corabella 125grame 24role 2straturi 15 × Hartie igienica parfumata Emeka 8role 3straturi (Paradise) 20 × Manusi menaj cauciucate cu interior bumbac (XL - Extra Large) 5 × Pahare cafea maro 160ml 100 bucati 2 × Pahar carton unica folosinta 207ml 7oz 50buc 2 × Săpun lichid hidratant Meco 5litri 1 × Sapun lichid Sano 4litri (Marin) 7 ×

Număr anunț
DA28434912
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "Mihai Eminescu" Oras Buhusi (CUI 29143459)
Furnizor / câștigător
MERTECOM SRL (CUI 18509431)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.242 RON
Valoare atribuită
4.242 RON
Data publicării
21.07.2021 00:00
Data finalizării
22.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.242 RON

din 4.242 RON estimat