Atribuită
Cumpărare directă
Cos gunoi colectare selectiva Black Multi 60 litri H-67 cm Caracteristici: - Capacitate: 60 Litri - Dimensiune: 37 x 37 x 67 cm - Culori capac: 20 bucati galbene , 20 bucati verzi , 20 bucati Aabastru - Culoare corp: Negru - Sistem: push-bin Cos gunoi pentru colectare selectiva din plastic rezistent cu capac batant. Cosurile pot fi inscriptionate cu etichetele corespunzatoare deseurilor colectate. Capacul este prevazut cu striatii antialunecare pentru o mai buna utilizare si se poate scoate pentru indepartarea resturilor, garantie 36 luni
- Număr anunț
- DA28395404
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 0461 BUCURESTI (CUI 4204224)
- Furnizor / câștigător
- MERTECOM SRL (CUI 18509431)
- Cod CPV
- 34928480-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.522 RON
- Valoare atribuită
- 3.522 RON
- Data publicării
- 14.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.