Atribuită Cumpărare directă

Se doreste achizitionarea a 480 tablete Eliquis 2,5 mg (8 cutii X 60 tb) cu respectarea descrierii furnizorului. Medicamentele trebuie sa fie in perioada de valabilitate. Comanda este ferma

Număr anunț
DA28347316
Autoritate contractantă
Unitatea de Asistenta Medico Sociala Agigea (CUI 15657743)
Furnizor / câștigător
CASA DAMAJ SRL (CUI 12321420)
Cod CPV
33690000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.592 RON
Valoare atribuită
2.592 RON
Data publicării
07.07.2021 00:00
Data finalizării
08.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.592 RON

din 2.592 RON estimat