Atribuită
Cumpărare directă
Tester portabil multifuncțional 4K, cu sistem de operare Android, testează camere IP/ HDCVI/AHD/ TVI/CVBS/SDI cu rezoluție 4K, touch screen capacitiv cu display retina, 7", rezoluție 1920x1200, ieșire 4K HDMI/intrare HDMI Full HD, configurare camere IP ONVIF, control PTZ ONVIF, H.265/H.264, posibilitate testare via Wi-Fi (modul încorporat) viteză maximă 150M, posibilitate testare cablu TDR, accesoriu identificare cablu, măsurare nivel semnal fibră optică, multimetru digital încorporat, intrare/ieșire PoE , DC12V, USB5V 2A, baterie Litiu 7.4V, 7500mA (funcționare 13 ore)
- Număr anunț
- DA28393900
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militară 01558 Târgoviște (CUI 25563379)
- Furnizor / câștigător
- KMW SYSTEMS SRL (CUI 16551243)
- Cod CPV
- 38900000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.170 RON
- Valoare atribuită
- 4.170 RON
- Data publicării
- 14.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.