Atribuită
Cumpărare directă
DRUM C203 MAGENTA IU-211M -UNITATE CILINDRU C203 MAGENTA, TONER TN213CYAN ORIGINAL PENTRU KONICA MINOLTA C203, TONER TN 213MAGENTA ORIGINAL PT KONICA MINOLTA C203,TONER TN213Y YELLOW ORIGINAL PT KONICA MINOLTA C203, TONER TN 213BLACK ORIGINAL PT KONICA MINOLTA C203
- Număr anunț
- DA28384184
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR 10 SUCEAVA (CUI 18238065)
- Furnizor / câștigător
- IT&CONT GROUP SRL (CUI 25578779)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.030 RON
- Valoare atribuită
- 3.030 RON
- Data publicării
- 13.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 14.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.