Atribuită Cumpărare directă

BATERIE CHIUVETA 25 BUC X 246 LEI,BATERIE DUS 25 BUC X 232 LEI.

Număr anunț
DA28367129
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA TIMISOARA (CUI 4269282)
Furnizor / câștigător
CHELBA RAPID SRL (CUI 1854575)
Cod CPV
42131400-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.950 RON
Valoare atribuită
11.950 RON
Data publicării
09.07.2021 00:00
Data finalizării
12.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.950 RON

din 11.950 RON estimat