Atribuită Cumpărare directă

Mentenanță sisteme de supraveghere video , pentru 30 camere video în satele Teliucu Inferior, cinciș Cerna și Teliucu Superior

Număr anunț
DA28462275
Autoritate contractantă
COMUNA TELIUCU INFERIOR (CUI 4727010)
Furnizor / câștigător
IT COMUNICAŢII CONSTRUCT SRL (CUI 17373950)
Cod CPV
50343000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.836 RON
Valoare atribuită
7.836 RON
Data publicării
27.07.2021 00:00
Data finalizării
28.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.836 RON

din 7.836 RON estimat