Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asistență tehnică de specialitate din partea diriginților de șantier pentru realizarea obiectivului de investiție publică din cadrul proiectului „Reabilitarea, consolidarea, modernizarea și accesibilizarea spațiilor educaționale din cadrul Liceului Teoretic Special „IRIS”, cu realizarea de măsuri de sprijinire a eficienței energetice prin gestionarea inteligentă a energiei și utilizarea energiei din surse regenerabile”, SMIS 116274 - conform ofertă depusă și înregistrată cu nr. 14051/24.06.2021

Număr anunț
DA28336011
Autoritate contractantă
JUDETUL TIMIS (CUI 4358029)
Furnizor / câștigător
SIALCO SRL (CUI 18001610)
Cod CPV
71311100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
45.990 RON
Valoare atribuită
45.990 RON
Data publicării
06.07.2021 00:00
Data finalizării
06.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

45.990 RON

din 45.990 RON estimat