Atribuită Cumpărare directă

Masa instrumentar din inox cu sertar si colector pansamente,, Dr Happy, JLC074 Structura metalica realizata din inox Prevazuta cu 2 blaturi din otel inoxidabil: Realizata cu un maner de prindere si manevrare; Prevazuta cu sertar din inox Dotata cu colector pentru pansamente Are 4 roti pivotante cu bandou de cauciuc, din care 2 cu sistem de blocare; Aspect luciu oglinda; Dimensiuni (L x l x H) 610 x 420 x 800 mm

Număr anunț
DA28375044
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE "DR. GH. PREDA" SIBIU (CUI 4240871)
Furnizor / câștigător
AXABIO MEDICAL SRL (CUI 26931428)
Cod CPV
33100000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.596 RON
Valoare atribuită
1.596 RON
Data publicării
12.07.2021 00:00
Data finalizării
13.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.596 RON

din 1.596 RON estimat