Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL INCLUDE: 1 MISAVAN WC AQUA BLUE 3D 40g buc 10.00 X 3.95 RON fara TVA / buc 2 MSV HARTIE IGIENICA 3STR PIERSICA 150 FOI 10/SET set 54.00 X 9.60 RON fara TVA / set 3 MISAVAN DETARTRANT 1L parfumat buc 5.00 X 5.50 RON fara TVA / buc 4 SAVELLE SAPUN 500ML DIAMOND buc 5.00 X 5.21 RON fara TVA / buc 5 SAVELLE SAPUN 500ML LAVANDA SI VERBENA buc 5.00 X 5.21 RON fara TVA / buc 6 SAVELLE SAPUN 500ML SEA MINERALS buc 5.00 X 5.21 RON fara TVA / buc 7 SAVELLE SAPUN LICHID 500ML ARGAN buc 5.00 X 5.21 RON fara TVA / buc 8 MISAVAN SPRAY MOBILA 300ml buc 5.00 X 6.15 RON fara TVA / buc 9 BRILLI MOP MICROFIBRA L FUCSIA buc 3.00 X 12.97 RON fara TVA / buc 10 COADA ALUMINIU 140cm ALBASTRU buc 3.00 X 8.91 RON fara TVA / buc 11 MATURA SORG bucsa plastic buc 2.00 X 24.78 RON fara TVA / buc 12 BRILLI SACI MENAJ 35L 15/SET SR GALBENI set 100.00 X 2.73 RON fara TVA / set 13 BRILLI SACI MENAJ 60L 10/SET SR ALBASTRI set 100.00 X 3.05 RON fara TVA / set 14 MISAVAN MONOROLA ULTRA STRONG 2500 3str buc 5.00 X 42.92 RON fara TVA / buc 15 LAVETA MICROFIBRA INTREAGA CASA 10/set ROSU set 1.00 X 43.65 RON fara TVA / set 16 MISAVAN GEAMURI DUO PLUS 1L buc 5.00 X 8.39 RON fara TVA / buc 17 MISAVAN ODORIZANT AIR 200ml buc 3.00 X 9.85 RON fara TVA / buc 18 MISAVAN ODORIZANT BOSS 200ml buc 3.00 X 9.85 RON fara TVA / buc 19 MISAVAN ODORIZANT ONE 200ml buc 4.00 X 9.85 RON fara TVA / buc 20 DR.STEPHAN SPRAY 750ML buc 5.00 X 13.60 RON fara TVA / buc 21 MISAVAN GEL WC CU CLOR 4 IN 1 1L buc 5.00 X 7.90 RON fara TVA
- Număr anunț
- DA28435985
- Autoritate contractantă
- COMUNA PIETRARI (PRIMARIA PIETRARI DAMBOVITA) (CUI 17352745)
- Furnizor / câștigător
- MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.919 RON
- Valoare atribuită
- 1.919 RON
- Data publicării
- 21.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.