Atribuită
Cumpărare directă
Limitare de viteza-Indicator rutier garantat, agrementat (STAS 1848/2011) și certificat CE din tablă de oțel tratată prin zincare sau fosfatare, vopsit în câmp electrostatic și acoperit cu folie reflectorizantă clasa I. Valoarea limitarii : 30 km. Produsul include sistemele de prindere fără şuruburi! Dimensiuni : diametrul de 60 cm. Sfârşitul limitării de viteză-indicatoarele sunt executate conform STAS 1848/2011; Suportul indicatoarelor se confecţionează din tablă de oţel 1 mm; Preţul include sistemele de prindere fără şuruburi; Suprafeţele indicatoarelor sunt tratate anticoroziv, fosfatate şi sunt vopsite în câmp electrostatic aplicate cu folie reflectorizanta clasa I Engineer Grade. Valoarea sfarsitului limitarii: 30 km. Confirmarea zonei de acţiune a indicatorului -Indicator rutier garantat, agrementat (STAS 1848/2011) și certificat CE din tablă de oțel tratată prin zincare sau fosfatare, vopsit în câmp electrostatic și acoperit cu folie reflectorizantă clasa I. Produsul include sistemele de prindere fără şuruburi! Dimensiuni : Dimensiuni: 150x300 mm;
- Număr anunț
- DA28469110
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL VULCAN (CUI 4375267)
- Furnizor / câștigător
- DNC GENERATOR IMPEX SRL (CUI 28940350)
- Cod CPV
- 34992200-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.323 RON
- Valoare atribuită
- 1.323 RON
- Data publicării
- 27.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 29.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.