Atribuită Cumpărare directă

INDICATOARE RUTIERE : 1. STOP: 22 BUC 2. CEDEAZA TRECEREA: 2 BUC 3. TRECERE DE PIETONI: 6 BUC 4. COPII: 2 BUC: 5. PANOU STATIE DE AUTOBUZ: 5 BUC 6. OGLINDA PARABOLICA: 3 BUC

Număr anunț
DA28330355
Autoritate contractantă
COMUNA OSTROV (PRIMARIA OSTROV JUD. TULCEA) (CUI 4794079)
Furnizor / câștigător
DNC GENERATOR IMPEX SRL (CUI 28940350)
Cod CPV
34992200-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.411 RON
Valoare atribuită
5.411 RON
Data publicării
05.07.2021 00:00
Data finalizării
06.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.411 RON

din 5.411 RON estimat