Atribuită
Cumpărare directă
Therma 50CHT - Cuptor pentru portelan Izolatie din fibra ceramica refractara cu temperatura de clasificare 1400 grade celsius Dimensiuni interne: 360*360*400 mm (l*p*h) Temperatura maxima de lucru 1250 grade celsius Controller programabil Thermocouple de tip S Usa tip steag Elemente de incalzire : rezitente meatalice din Kanthal A1 Controller programabil cu 15 programe cu cate 45 trepte setabile ( timp/temperatura) Zone de reglaj :1 +-10grade celsius
- Număr anunț
- DA28373009
- Autoritate contractantă
- LICEUL DE ARTE SIGISMUND TODUTA (CUI 4374725)
- Furnizor / câștigător
- TICON SRL (CUI 7089090)
- Cod CPV
- 42300000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.605 RON
- Valoare atribuită
- 12.605 RON
- Data publicării
- 12.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 13.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.