Atribuită
Cumpărare directă
Organizam cursul de SEAP online. Agenda de curs va cuprinde: ⦿ Legea 98/2016 privind achizițiile publice clasice cu toate modificările și completările ulterioare; ⦿ Legea 101/2016 - remediile și căile de atac. ⦿Înregistrarea în noul S.E.A.P.; Recuperarea / reînnoirea certificatului digital; ⦿Administrarea contului: - secțiunile utilizatori, - profil, - situație disponibil/plăți; ⦿ Cumpărarea directă din catalogul electronic de produse/lucrări/servicii; ⦿ Documentația și procedurile de atribuire - tipuri și modalitatea de desfășurare on-line; ⦿ Anunțul de publicitate/participare/participare simplificat; Aceasta achizitie directa este efectuata conf. referatului nr.6414/20.07.2021 aprobat . Achizitia directa tine loc de comanda trimisa prin fax. achizitia se poate realiza pe baza de document justificativ, respectiv fact. cf. art. 7 din legii 98/2016 si art.43 din h.g.395/2016.
- Număr anunț
- DA28429178
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN IASI (CUI 7604489)
- Furnizor / câștigător
- HARRISON CONSULTING & MANAGEMENT SRL (CUI 27769473)
- Cod CPV
- 80530000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 832 RON
- Valoare atribuită
- 832 RON
- Data publicării
- 21.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.