Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul Contine: 1. ASPERSOR PGPADJ [PGPADJ]- 20buc x44.46 RON +TVA/buc 2. ASPERSOR PGJ04 [PGj04]- 20buc x43.10 RON +TVA/buc 3. ASPERSOR Eco Rotator cu duza MP1000360 [ECO10360]- 20buc x40.26RON +TVA/buc 4. ASPERSOR Eco Rotator cu duza MP200090 [ECO2090]- 20buc x40.26RON +TVA/buc 5. Solenoid 9V Hunter [458200]- 6buc x66.35RON +TVA/buc 6. COT SBE 1/2" [SBE050] -20 buc x 0.98 RON +TVA/buc 7. COT SBE 3/4" [SBE075] -20 buc x 0.98 RON +TVA/buc 8. Electrovana Jar Top FI1’’ cu solenoid 9V [PGV100JTGBDC]- 3buc x116.28RON +TVA/buc 9. Controller cu baterie 4zone [NODE400]- 5 buc x 628.00RON +TVA/buc Total pachet: 7287.74 RON+TVA mai putin
- Număr anunț
- DA28474949
- Autoritate contractantă
- SC EDILITARA PUBLIC SA TG-JIU (CUI 27295841)
- Furnizor / câștigător
- INTTECH INDUSTRY SRL (CUI 14080611)
- Cod CPV
- 43323000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.287 RON
- Valoare atribuită
- 7.287 RON
- Data publicării
- 28.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 29.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.