Atribuită
Cumpărare directă
Componente sistem irigat - 1) Electrovana Jar Top Fi 1’’ cu solenoid 9V (PGV100JTGBDC)- 2buc x116.27 RON+ TVA/BUC 2) Robinet cu bila metalica FE-Fi 1’’rezistent la temp. -30(ROBINET1ICE)- 1buc x46.82RON+ TVA/BUC 3) Racord compresiune FE 32x1 (RAC FE32x1)- 2buc x2.96 RON+ TVA/BUC 4) Cot compresiune D32 (cot32)- 5buc x5.33 RON+ TVA/BUC 5) Teu egal compresiune D32 (TEU32)- 5buc x7.96 RON+ TVA/BUC 6) Capac compresiune D32 (CAPAC32)-5buc x3.18 RON+ TVA/BUC 7) Sa bransament 32x1/2 (SA32x1/2)- 25buc x3.38 RON+ TVA/BUC 8) Cot SBE1/2 (SBE050)- 30buc x0.91 RON+ TVA/BUC 9) Programator baterii 9V Junoir DC (JRDC-4)-1buc x388.76 RON+ TVA/BUC 10) Banda Teflon mare (TEFL)- 5buc x12.48 RON+ TVA/BUC 11) Niplu redus FE-FE11/2X1 (NI RED11/2X1)- 10buc x2.08 RON+ TVA/BUC 12) Niplu redus FE-FE11/4X1 (NI RED11/4X1)- 5buc x1.36 RON+ TVA/BUC
- Număr anunț
- DA28436142
- Autoritate contractantă
- SC SALPITFLOR GREEN SA (CUI 27393335)
- Furnizor / câștigător
- INTTECH INDUSTRY SRL (CUI 14080611)
- Cod CPV
- 43323000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 958 RON
- Valoare atribuită
- 958 RON
- Data publicării
- 21.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.