Atribuită Cumpărare directă

Pachet Echipamente Irigatii - 1) Electrovana Jar Top Fi 1’’ cu solenoid 9V (PGV100JTGBDC)- 2buc x116.00 RON+ TVA/BUC 2) Controller cu baterie 9V 2 zone(NODE200)- 1buc x378.60 RON+ TVA/BUC 3) Aspersor PROS-04 (PROS-04)- 15buc x7.75 RON+ TVA/BUC 4) Duza 10A (10A)- 15buc x4.60 RON+ TVA/BUC 5) Racord compresiune FE 25x1 (RAC FE25x1)- 2buc x2.43 RON+ TVA/BUC 6) Racord compresiune FE 32x1 (RAC FE32x1)- 2buc x2.95 RON+ TVA/BUC 7) Cot SBE1/2 (SBE050)- 30buc x0.91 RON+ TVA/BUC 8) Cutie vana dreptunghiulara standard medie (VBA02674)- 1buc x82.20 RON+ TVA/BUC

Număr anunț
DA28331813
Autoritate contractantă
SC SALPITFLOR GREEN SA (CUI 27393335)
Furnizor / câștigător
INTTECH INDUSTRY SRL (CUI 14080611)
Cod CPV
43323000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
916 RON
Valoare atribuită
916 RON
Data publicării
05.07.2021 00:00
Data finalizării
06.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

916 RON

din 916 RON estimat