Atribuită
Cumpărare directă
Furnizare gaze naturale Colegiul National" EMIL Botta", consum estimat 230 MWh. Preţul unitar al gazelor naturale este de 220,99 lei/MWh C1; 219,24 lei/MWh C2; 217,91 lei/MWh C3 si este compus din: - pretul de bază al gazelor naturale 182,78 lei/MWh; - tariful de transport: 7,97lei/MWh; - tariful de distribuţie: 30,24 lei/MWh C1; 28,49 lei/MWh C2; 27,16 lei/MWh C3 Pretul contractual al gazelor naturale este ferm și nu include acciză și TVA. Oferta acceptată 1065/23.07.2021 Regiunea Ploiesti
- Număr anunț
- DA28460781
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL EMIL BOTTA (CUI 4350629)
- Furnizor / câștigător
- ELECTRICA FURNIZARE SA (CUI 28909028)
- Cod CPV
- 09123000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 50.827 RON
- Valoare atribuită
- 50.827 RON
- Data publicării
- 27.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.