Atribuită
Cumpărare directă
: 1 Amorsa bituminoasa pe baza de bitum 20kg buc 11 144,00 2 Smoala(bitum) 25 kg buc 1 6,00 3 Ondulina bituminoasa 2000x810x38 (placa ondulata bituminoasa) buc 6 33,40 4 sipca lemn 2000 x 40 x 40 buc 20 17,49 5 Surub autoforant cu cap inecat 4,2 x 50 mm buc 30 0,30 6 Surub autoforant cu garnitura 4,2 x 35 mm 250 buc cut 1 26,40 7 Aracet Glucet DPV 3153V kg 30 26,50 8 Smirghel granulatie 120 (banda) ml 50 2,80 9 Smirghel granulatie 320 (banda) ml 50 2,80 10 Prenadez kg 3 27,40
- Număr anunț
- DA28491608
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL MIOVENI (CUI 24972170)
- Furnizor / câștigător
- M & M FRIMAR SRL (CUI 15290794)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.332 RON
- Valoare atribuită
- 3.332 RON
- Data publicării
- 30.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 03.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.