Atribuită
Cumpărare directă
1 C016 Catalog pentru invatamant prescolar - coperta imitatie piele buc. 4 7.20 2 C028b 21.15 2 C028c Catalog pentru clasa pregatitoare, (clasa 0), 39 elevi - coperta imitatie piele buc 1 19.90 3 C028b Catalog pentru invatamantul primar (model nou clasele I-IV),36 elevi - coperta imitatie piele buc. 6 19.90 4 C031 Catalog pentru invatamantul gimnazial (clasele V-VIII),39 elevi - coperta imitatie piele buc 5 19.90 5 C043 Carnet de elev pentru invatamantul primar buc. 25 1.38 6 C044 Carnet de elev pentru invatamant gimnazial buc. 25 1.38 7 C106 Registru inventar (carti, brosuri, note muzicale) buc. 1 38.25 8 Registru de inscriere a cititorilor buc 1 19.20 9 Drapel Romania 210x140 cm buc 2 45.60 9 Drapel UE 210x140 cm buc 2 63.03
- Număr anunț
- DA28460389
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Baltati (CUI 17140661)
- Furnizor / câștigător
- ACTONPRES GROUP SRL (CUI 25155248)
- Cod CPV
- 22900000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 591 RON
- Valoare atribuită
- 591 RON
- Data publicării
- 26.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.