Atribuită
Cumpărare directă
1 C007 Registru pentru inscrierea si evidenta elevilor-700 elevi-Coperta carton gros invelita cu imitatie piele de diferite culori buc 1 19.50 19.50 3.71 2 C016 Catalog pentru invatamant prescolar - coperta imitatie piele buc. 10 7.20 72.02 13.68 3 C022a Registru matricol pentru clasele I-VIII, pt 200 elevi (format A4) - Coperta carton gros invelita cu imitatie piele de diferite culori buc 1 25.00 25.00 4.75 4 C028b Catalog pentru invatamantul primar (clasele I-IV),36 elevi - coperta imitatie piele buc. 20 19.90 397.98 75.62 5 C028c Catalog pentru clasa pregatitoare, (clasa 0), 36 elevi - coperta imitatie piele buc 6 19.90 119.39 22.69 6 C031 Catalog pentru invatamantul gimnazial (clasele V-VIII),36 elevi - coperta imitatie piele buc 14 19.90 278.59 52.93 7 C043 Carnet de elev pentru invatamantul primar buc. 70 1.38 96.47 18.33 8 C044 Carnet de elev pentru invatamant gimnazial buc. 70 1.38 96.47 18.33 9 C088 Registru unic pentru invatamantul gimnazial, postliceal si de maistri - coperta imitatie piele buc. 2 25.00 50.00 9.50 10 C100a Condica pentru invatamantul prescolar (1/2 A4, 100 file) buc. 10 8.48 84.79 16.11 11 SS03 Registru de evidenta a serviciului pe scoala – cadre didactice - coperta imitatie piele buc. 6 25.00 150.00 28.50 12 SS09 Registru de evidenta a accesului invitatilor/vizitatorilor si a autovehiculelor in incinta unitati de invatamant-coperta carton gros invelita in imitatie de piele buc 1 25.00 25.00 4.75 13 SS12 Registru de evidenta a deciziilor si notelor
- Număr anunț
- DA28381247
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "VALERIU D. COTEA (CUI 4410763)
- Furnizor / câștigător
- ACTONPRES GROUP SRL (CUI 25155248)
- Cod CPV
- 22900000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.584 RON
- Valoare atribuită
- 1.584 RON
- Data publicării
- 13.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 14.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.