Atribuită Cumpărare directă

Catalog clasa pregatitoare(39 elevi)-imitatie piele = 2 BUC., Catalog pentru învatamantul primar (model nou clasele I-IV),36 elevi-coperta imitatie piele = 10 BUC., Carnet de elev pentru invatamantul gimnazial = 40 BUC., Carnet de elev pentru invatamantul primar = 50 BUC., Registru de siguranta scolara - coperta imitatie piele = 1 BUC., Registru procese verbale consiliu profesoral - coperta imitatie piele = 2 BUC., Registru procese verbale consiliu de administratie - coperta imitatie piele = 1 BUC., Registru de evidenta a deciziilor si notelor de serviciu emise de director - coperta imitatie piele = 1 BUC., Registru de evidenta a serviciului pe scoala - cadre didactice - coperta imitatie piele = 4 BUC., Registru pentru inspectii scolare - coperta imitatie piele = 1 BUC. , Registru unic pentru invatamantul gimnazial, postliceal si de maistri - coperta imitatie piele = 2 BUC., Registru matricol I-VIII pt 200 elevi- imitatie piele = 2 BUC., C051a - Registru catalog cuprinzand rezultatele la examenul de corigenta - coperta imitatie piele = 1 BUC., Catalog pentru învatamant prescolar - coperta imitatie piele = 5 BUC., Catalog pentru învatamantul gimnazial (clasele V-VIII), 39 elevi - coperta din imitatie de piele = 10 BUC.

Număr anunț
DA28351674
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA COMUNA TRIFESTI (CUI 17641395)
Furnizor / câștigător
ACTONPRES GROUP SRL (CUI 25155248)
Cod CPV
22900000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.002 RON
Valoare atribuită
1.002 RON
Data publicării
07.07.2021 00:00
Data finalizării
08.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.002 RON

din 1.002 RON estimat