Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIONARE CATALOAGE SCOLARE NECESARE ANULUI SCOLAR 2021-2022, CARNETE ELEV, DIVERSE REGISTRE NECESARE.

Număr anunț
DA28346291
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIAL NR. 1 (CUI 4543948)
Furnizor / câștigător
ACTONPRES GROUP SRL (CUI 25155248)
Cod CPV
22900000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.090 RON
Valoare atribuită
1.090 RON
Data publicării
07.07.2021 00:00
Data finalizării
08.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.090 RON

din 1.090 RON estimat