Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de dirigentie de santier in cadrul proiectului "Semaforizare intersectii cu str. Calarasi", municipiul Fetesti, judetul Ialomita, derulat prin Asociatia de Dezvoltare Intercomunitara Ialomita + buget local. Prestatorul trebuie sa fie autorizat pentru urmatoarele domenii : 2.2.- Constructii civile, industriale si agricole - categoria de importanta C, respectiv 9.1 - Retele electrice. Serviciile vor fi prestate conform cerintelor caietului de sarcini atasat.
- Număr anunț
- DA28367262
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL FETESTI (CUI 4365077)
- Furnizor / câștigător
- AMOS TELECOM SRL (CUI 25860639)
- Cod CPV
- 71520000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.000 RON
- Valoare atribuită
- 5.000 RON
- Data publicării
- 09.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 13.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.