Atribuită
Cumpărare directă
3140 /08.07.2021-STATII STERILIZARE JUDETEAN INDICATORI / INDICATOR BIOLOGIC ABUR CITIRE RAPIDA 60 MIN FIOLA -200 FIOLE Indicator chimic indicatori chimici sterilizare PLASMA STRIP INTEGRATOR PREMIUM-250 BUC Indicator indicatori biologici sterilizare PLASMA FIOLA -50 BUC 3195/12.07.2021-STATII STERILIZARE JUDETEAN BANDA ADEZIVA CU INDICATOR STERILIZARE PLASMA H2O2 - PROMOTIE ROLA / ROLE STERILIZARE TYVEK CU INDICATOR PLASMA 300 mm x 70 m HOLDER INDICATOR VERIFICARE SPALARE Indicator indicatori verificare spalare masina de spalat instrumentar TEST IGIENA DETECTARE PROTEINA TESTE / TEST HELIX KIT CU INDICATORI / INDICATOR STERILIZARE CHIMIC ABUR / AUTOCLAV Test BOWIE DICK pentru dispozitiv HELIX PCD 250 STRIP
- Număr anunț
- DA28428204
- Autoritate contractantă
- Spital Clinic Judetean de Urgenta Arad (CUI 3519879)
- Furnizor / câștigător
- AXIOMED SOLUTIONS SRL (CUI 29887513)
- Cod CPV
- 33124131-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.466 RON
- Valoare atribuită
- 4.466 RON
- Data publicării
- 20.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.