Atribuită Cumpărare directă

ROLE STERILIZARE (ROLA STERILIZARE) TOATE DIMENSIUNILE DISPONIBILE PE STOC. ROLA STERILIZARE CU INDICATORI (ABUR, ETILENOXID) IMPRIMATI PE HARTIE DE UZ MEDICAL (IMPIEDICA MIGRAREA PIGMENTULUI), 60 GSM, CU IMPERMEABILITATE EFICIENTA PENTRU APA. FILMUL DIN CO-POLIMER MULTIPLU TRANSPARENT PERMITE RECUNOASTEREA RAPIDA A CONTINUTULUI. SE POATE LIPI CU TOATE TIPURILE DE DISPOZITIVE . INDICATORII SUNT IMPRIMATI PE PARTEA INTERIOARA A LIPITURII PENTRU SIGURANTA MAXIMA, SUNT PE BAZA DE APA, NONTOXICI. SCHIMBAREA CULORII ESTE PERFECT VIZIBILA: INDICATORUL ALBASTRU PENTRU ABUR DEVINE VERDE, INDICATORUL ROZ PENTRU EO DEVINE PORTOCALIU. DESCHIDERE CURATA: MATERIALUL NU LASA PARTICULE, FIRE SAU FIBRE. ARE INDICATII PENTRU DESCHIDEREA PUNGII IN DIRECTIA CORECTA. PE LUNGIMEA ROLEI SUNT TIPARITE DIMENSIUNEA, CODUL, NUMARUL DE LOT, MARCAJ CE, CONFORMITATE CU EN 868-5 SI ISO 11607-1. TERMEN DE VALABILITATE : 5 ANI DIMENSIUNE: 350 mm x 75 mm x 100 m AMBALARE: 2 ROLE/CUTIE PRETUL AFISAT/ROLA.

Număr anunț
DA28392015
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL DE URGENTA "ELENA BELDIMAN" BARLAD (CUI 4446481)
Furnizor / câștigător
AXIOMED SOLUTIONS SRL (CUI 29887513)
Cod CPV
33198200-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.660 RON
Valoare atribuită
4.660 RON
Data publicării
14.07.2021 00:00
Data finalizării
15.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.660 RON

din 4.660 RON estimat