Atribuită Cumpărare directă

PACHETUL CONTINE: 1 PEPB0200 PROSOP PUFINA JUMBO MONOROLA #6422295000390 buc 2 8.3193 9.9 19.7999 2 60L/10MISAVAN SWEET SACI MENAJ 60L/10MISAVAN #5903936010547 #6422768013667 #5903936002214 #5903936037209 buc 10 3.5294 4.2 41.9999 3 5946039002620 PROMAX GRESIE FAIANTA 1.5L#5946039002620 #5946039004419 #5946039006680 #5946039001258 #5946039004433 #5946039001593 #5946039001265 buc 2 10.5042 12.5 25 4 06157 HARTIE IG.ZEWA PIERSICA 3STR.8ROLA #9011111035721 #7322541171791 buc 1 12.1849 14.5 14.5 5 06156 HARTIE IG.ZEWA LAVANDA 3STR.8ROLA #7322540409864 #7322541171777 buc 1 12.1849 14.5 14.5 6 PROMAXLEMPAR1.5 PROMAX LEMN PARCHET 1.5L CLASIC #5946039006666 buc 2 14.7059 17.5 35 7 93126 PROSOP NATUR ZZ250/1 #2000000267722 buc 20 4.958 5.9 118.0004 8 10LDPE SACI MENAJERI LDPE 240L(10 BUC) #5903936014040 buc 10 9.6639 11.5 115.0004 9 BREFLEMON3X50GR BREF POWER AKTIV LEMON 3X50G #9000100753371 buc 1 15.8824 18.9001 18.9001 10 B.3X50LAVANDER BREF POWER ACTIV 3X50GR LAVANDER #9000100956192 buc 1 15.8824 18.9001 18.9001 11 BREFOCEAN3X50 BREF POWER AKTIV OCEAN 3X50G #9000100753401 buc 1 15.8824 18.9001 18.9001 12 PROANTIPRAF PRONTO ANTIPRAF 300ML#8002030113776 #8002030143711 #5000204550528 #5000204670905 #5000204671070 #5000204161076 #5000204161106 buc 2 13.3613 15.8999 31.7999 13 CLASSIC300+100M PRONTO SPRAY CLASSIC 300+100ML #8412400021394 #5000204674088 #5000204822861 #5000204922318 #5000204922349 buc 2 13.3613 15.8999 31.7999 14 90022173 SAPUN LICHID 500ML INTENSE #6422768060685 buc 2 5

Număr anunț
DA28458113
Autoritate contractantă
COMUNA GLODENI (PRIMARIA GLODENI) (CUI 4322734)
Furnizor / câștigător
SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
490 RON
Valoare atribuită
490 RON
Data publicării
26.07.2021 00:00
Data finalizării
27.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

490 RON

din 490 RON estimat