Atribuită Cumpărare directă

PACHETUL CONTINE: 1 ULEI PT. LANT MAKITA 1L #4002829137390 #4002829492130 buc 1 16.7227 2 ULEI AMESTEC 2T MAKITA 1L #4002829251607 buc 1 25.1261 3 MOTOFIERASTRAU CU LANTEA4300F #4002829819340 buc 1 1428.4874

Număr anunț
DA28371947
Autoritate contractantă
Comuna Adamus (CUI 4436844)
Furnizor / câștigător
SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
Cod CPV
44510000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.470 RON
Valoare atribuită
1.470 RON
Data publicării
12.07.2021 00:00
Data finalizării
13.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.470 RON

din 1.470 RON estimat