Atribuită
Cumpărare directă
TAUROLOCK HEP 500 = 20 CUTII; TAUROLOCK U25000, CT X 5 FL = 2 CUTII; FE 1334/ 12.07.2021 TauroLock™-U25.000 este aprobată pentru instilarea în toate sistemele accesului venos central. TauroLock™ păstrat în cateter previne formarea unui biofilm bacterian. Cateterul rămâne fără infecții și funcționează cu o permeabilitate ridicată. Soluția de blocare conține (ciclo)-taurolidină, citrat (4%) și urokinază (25,000 IU). (Ciclo)-taurolidina are o vastă acțiune antimicrobiană (incl. MRSA și VRE). TauroLock™-U25.000 este disponibil în flacoane (unică folosință): 5 mL (5 fiole și 5 flacoane fiecare pe cutie). Produsul este incadrat ca dispozitiv medical - TVA 19%.
- Număr anunț
- DA28391693
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
- Furnizor / câștigător
- KAPAMED INTERNATIONAL SRL (CUI 29589509)
- Cod CPV
- 33692800-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.600 RON
- Valoare atribuită
- 6.600 RON
- Data publicării
- 14.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 14.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.