Atribuită Cumpărare directă

Compresa tip pad, puternic hidratanta, pentru ingrijirea si tratarea pielii arse sau transplantate. Protejeaza plaga impotriva uscarii si a agentilor patogeni, stimuleaza regenerarea pielii, nu provoaca durere la indepartarea de pe plaga. Accelereaza vindecarea,creeaza mediu umed, este permeabil vaporilor de apa, absoarbe excesul de exudat, reduce formarea cicatricilor, pH 7, poate fi taiat conform dimensiunii si formei plagii, are efect placut de racorire la aplicare. Nu macereaza pielea. Nu se aplica pe arsuri de grad III sau IV.-10 cutii-2631 ;3451-10 cutii

Număr anunț
DA28477571
Autoritate contractantă
Spital Clinic Judetean de Urgenta Arad (CUI 3519879)
Furnizor / câștigător
BIO HYGIENE SRL (CUI 29674809)
Cod CPV
33141119-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.168 RON
Valoare atribuită
3.168 RON
Data publicării
28.07.2021 00:00
Data finalizării
29.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.168 RON

din 3.168 RON estimat