Atribuită Cumpărare directă

Filtru HEPA pentru EOLIS Air Manager 600 S Caracteristici: TIP: Hepafil DIMENSIUNE: 258x416x48 MEDIU FILTRU: fibra de sticla TIP PLIU : mini-pliuri DEBIT DE AER REFERINTA: 105 mc/h CADERE INITIALA DE PRESIUNE Pa. – 110 Pa CLASA FILTRE: EN 1822 : H13

Număr anunț
DA28354320
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Colentina (CUI 4283929)
Furnizor / câștigător
BIO HYGIENE SRL (CUI 29674809)
Cod CPV
42514310-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.300 RON
Valoare atribuită
1.300 RON
Data publicării
08.07.2021 00:00
Data finalizării
09.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.300 RON

din 1.300 RON estimat