Atribuită
Cumpărare directă
Caracteristici tehnice: Ghilotine electromecanice "SERIA PRGM", simplu de folosit,foarte eficiente in productie. Isi gasesc usor locul in atelierele de tinichigerie cu flux mediu-constant. Caracteristici tehnice: Grosime maxima tabla 3mm Lungime maxima a tablei 1360mm Unghi de lucru 1°30' Curse duble pe minut 37 Putere utila 4 kW Inaltime de lucru 800 mm Lățime masă 370 mm Distanta tampon spate 750 mm Dimensiuni (Lxlxh) 1800x1500x1200 mm Greutate 1300 kg DOTARE STANDARD: Tampon mecanic spate la 750 mm (pentru modelele de 3 mm) Brat frontal cu canale T si limitator de cursa cu rigla Comanda la pedala Aparatoare in fata cutitului Masa cu bile pentru transport tabla
- Număr anunț
- DA28428305
- Autoritate contractantă
- SC SERVICII PUBLICE IASI SA (CUI 27277063)
- Furnizor / câștigător
- VIVA METAL DECOR SRL (CUI 17295275)
- Cod CPV
- 39241200-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 36.890 RON
- Valoare atribuită
- 36.890 RON
- Data publicării
- 20.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.