Atribuită
Cumpărare directă
Multimetru digital Yato YT-73080, 0-500V, 5 A # Set burghie pentru metal HSS - Titan 1-10 mm, Sthor 22330 # Set burghie elicoidale lemn Yato YT-3300, SDS plus, 6 buc,10-20mm Marca: YATO # Set burghie beton SDS plus 4-14mm # Lanterna cu led Bass BS-3920, 120 lm, Li-Ion, aluminiu, Led Cree XP-G R5, 2000mAh, IP55 # Cleste combinat, patent 200mm TopMaster # Cleste dezizolat cablu
- Număr anunț
- DA28323814
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA NR. 01263 TARGOVISTE (CUI 4279715)
- Furnizor / câștigător
- VIVA METAL DECOR SRL (CUI 17295275)
- Cod CPV
- 38540000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.113 RON
- Valoare atribuită
- 1.113 RON
- Data publicării
- 04.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 05.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.