Atribuită
Cumpărare directă
Nr. Crt." Denumire produs UM Cantitate P . UM "Valoare ( fara TVA)" 1 Patut rabatabil copii - 3 locuri buc 8 2,196.93 17,575.44 2 Masa copii buc 13 686.93 8,930.09 3 Birou buc 3 756.93 2,270.79 4 Scaun birou buc 3 522.00 1,566.00 5 Dulap vestiar buc 5 1,512.61 7,563.05 6 Masina de spalat haine buc 1 1,725.71 1,725.71 Valoare totala( fara TVA) Total 39,631.08 Materiale si accesorii de calitate conform cerintelor tehnice solicitate de autoritatea contractanta.termen de livrare 1 august 2021
- Număr anunț
- DA28314877
- Autoritate contractantă
- COMUNA BELTIUG (CONSILIUL LOCAL BELTIUG) (CUI 3896534)
- Furnizor / câștigător
- BASIC POINT SRL (CUI 28088054)
- Cod CPV
- 39516000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 39.631 RON
- Valoare atribuită
- 39.631 RON
- Data publicării
- 01.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 02.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.