Atribuită Cumpărare directă

CONFORM OFERTA DEPUSA IN BAZA ANUNT PUBLICITATE ADV1164921/21,08,2020 SI REACTUALIZATA IN DATA DE 27.07.2021

Număr anunț
DA28490725
Autoritate contractantă
COMUNA MÂRȘANI (CONSILIUL LOCAL) (CUI 4711448)
Furnizor / câștigător
EUROTEHNICA IT&C SRL (CUI 26991098)
Cod CPV
32235000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
95.458 RON
Valoare atribuită
95.458 RON
Data publicării
30.07.2021 00:00
Data finalizării
02.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

95.458 RON

din 95.458 RON estimat