Atribuită
Cumpărare directă
Comuna Argetoaia, judetul Dolj, doreste extinderea sistemului de supraveghere video stradala existent prin achizitionarea a doua bucati camere stradale IP bullet 6MP/rezolutie maxima 3072x2048, senzor imagine 1/3, temperatura functionare -30⁰- 60⁰ C , IP 67, dimensiuni 299.71x86.48x85.11 mm, cu asigurarea montajului si a punerii in functiune. Termen de realizare 10 zile de la semnarea contractului.
- Număr anunț
- DA28331441
- Autoritate contractantă
- COMUNA ARGETOAIA (CUI 4554190)
- Furnizor / câștigător
- EUROTEHNICA IT&C SRL (CUI 26991098)
- Cod CPV
- 35125000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.484 RON
- Valoare atribuită
- 5.484 RON
- Data publicării
- 05.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 06.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.