Atribuită Cumpărare directă

Mocheta , dimensiuni personalizate, 12.88MPX585MP tesuta manual, culoare verde/bej, 100%lana, inaltime fir 1.2cm, greutate 4.5 kg/mp

Număr anunț
DA28485084
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina si Farmacie din Craiova (CUI 10815397)
Furnizor / câștigător
MOBILA NOVA SRL (CUI 16255531)
Cod CPV
39531000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.534 RON
Valoare atribuită
7.534 RON
Data publicării
29.07.2021 00:00
Data finalizării
02.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.534 RON

din 7.534 RON estimat