Atribuită
Cumpărare directă
Plic C5 alb siliconic -1000 Plic C4 siliconic alb - 30 Plic B4 cu burduf 50mm - 90 Pix fara mecanism - 40 Notes autoadeziv 75x75mm - 4 buc Lipici solid 36g - 6 buc Capse 23/8 Noki- 2 cut Capse 24/6 Rapid - 9 Index adeziv de plastic 5 cul sageata - 6 Biblioraft A4 75mm - 40 buc Fluid corector 20 ml Noki - 11buc Suport Catalog Pvc Herlitz - 5 buc Agrafe de metal 70mm- 2 cut Agrafe de metal 33mm - 2 cut Banda adeziva 19/33 - 2 buc Plic C6 siliconic alb - 50 buc Dosare de plastic Noki - 100 Marker permanent Sharpie - 2 buc Textmarker vf tesit - 2 Decapsator - 2 Plic B cu burduf de 40mm - 250 Cutii de arhivare 200mm - 10 Coperti arhiva cu snur - 20 -
- Număr anunț
- DA28407807
- Autoritate contractantă
- COMUNA LUMINA (CUI 4671807)
- Furnizor / câștigător
- IMP EXPERT BUSINESS SRL (CUI 30024753)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.456 RON
- Valoare atribuită
- 1.456 RON
- Data publicării
- 16.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.