Atribuită
Cumpărare directă
Dispenser pentru prosop hartie Z - 9 Servetele tip Z verde, 200buc/set - 60Dosar de plastic A4 cu sina - 40 Dosar de carton A4 cu sina - 10 Roller Uniball Signo - 20 Hartie copiator A4 80g/mp 500coli/top Artist - 25 Cutie de arhivare 200mm B4u - 20 Capsator 27 coli 223B4U - 4 Capse 24/6 1000buc/cut - 10 Perforator 2 perf. 40 coli 0700B4U - 2 Rigla 30cm lemn - 4 Radiera Erich Krause - 4 File de plastic A4 50mcr 100file/set - 2 Agrafe metal 33mm 100buc/cutie - 6 Lipici solid 40g B4U - 4
- Număr anunț
- DA28386998
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA ADRIAN V. RADULESCU (CUI 29433215)
- Furnizor / câștigător
- IMP EXPERT BUSINESS SRL (CUI 30024753)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.437 RON
- Valoare atribuită
- 1.437 RON
- Data publicării
- 13.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 14.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.