Atribuită Cumpărare directă

Comanda produse igiena si curatenie luna iulie pentru Primaria Tautii Magheraus comanda 8655/07.07.2021 conf. ctr. 7544/2021

Număr anunț
DA28387300
Autoritate contractantă
ORASUL TAUTII-MAGHERAUS (CUI 3627170)
Furnizor / câștigător
TOBY OFFICE SRL (CUI 18466837)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
503 RON
Valoare atribuită
503 RON
Data publicării
14.07.2021 00:00
Data finalizării
14.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

503 RON

din 503 RON estimat