Atribuită
Cumpărare directă
Rolete realizate din diverse materiale textile Materialul textil ruleaza in sus si in jos liber,fara gidaje laterale Roletele au urmatoarele dimensiuni 690x1300 5 buc pret 296,00lei buc Rolete realizate din diverse materiale textile Materialul textil ruleaza in sus si in jos liber,fara gidaje laterale Roletele au urmatoarele dimensiuni 690x1300 5 buc pret 296,00lei bu O alegere larga de culori - de la simplu într-o tonalitate - atît pastelate, cît si culori aprinse, pîna la cele perforate, cameleon, care îsi schimba nuanta în functie de directia luminii, sau care imiteaza lemnul pretios. dimensiuni 2400x1950 2 buc 2400x2000 2 buc cod sonia total metraj 18.96 mpatrat
- Număr anunț
- DA28404074
- Autoritate contractantă
- Institutul National pentru Sanatatea Mamei si Copilului "Alessandrescu-Rusescu Bucuresti (CUI 4266308)
- Furnizor / câștigător
- GEOMAR DINAMIC SRL (CUI 30306886)
- Cod CPV
- 39515410-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.090 RON
- Valoare atribuită
- 10.090 RON
- Data publicării
- 15.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.