Atribuită Cumpărare directă

Articole si accesorii electrice necesare pentru repararea balizajului ce deserveste sistemul de antene al NDB Stefanesti si NDB Tamasi.

Număr anunț
DA28478116
Autoritate contractantă
R.A. ROMATSA - ADMINISTRATIA ROMANA A SERVICIILOR DE TRAFIC AERIAN (CUI 1589932)
Furnizor / câștigător
VIORVIS IMPEX SRL (CUI 3003320)
Cod CPV
31224810-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.853 RON
Valoare atribuită
2.853 RON
Data publicării
28.07.2021 00:00
Data finalizării
29.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.853 RON

din 2.853 RON estimat