Ofertă acceptată Cumpărare directă

Revizie ROMAN A-71677

Număr anunț
DA34517163
Autoritate contractantă
Unitatea militara 01668 (CUI 4382590)
Cod CPV
50114100-8 · Servicii de reparare a camioanelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
-2.001 RON
Valoare atribuită
9.133.523 RON
Data publicării
17.11.2023 11:23
Data finalizării
20.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.133.523 RON

din -2.001 RON estimat