Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurare RCA Fiat Scudo Br 06 SPa SERIE SASIU : ZFA22000006204770 : NR. LOCURI 9 CILINDRIE 1997 cmc MASA MAXIMA 2505 KG PUTERE 69 KW , pentru o perioada de 12 luni ( 22.07.2021-21.07.2021).

Număr anunț
DA28435085
Autoritate contractantă
SCOALA POPULARA DE ARTE SI MESERII "VESPASIAN LUNGU" BRAILA (CUI 5217567)
Furnizor / câștigător
DAW MANAGEMENT - BROKER DE ASIGURARI (CUI 26595999)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
251 RON
Valoare atribuită
251 RON
Data publicării
21.07.2021 00:00
Data finalizării
21.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

251 RON

din 251 RON estimat