Atribuită Cumpărare directă

OFERTA RCA, SOCIETATEA OMNIASIG, CU VALABILITATE 6 LUNI, FARA DECONTARE DIRECTA PRIMA DE ASIGURARE: 2874 LEI TIP DE INMATRICULARE: PERMANENT SERIE SASIU: WMAN38ZZ2KY388580 CAPACITATE CILINDRICA: 6871 CMC

Număr anunț
DA28358763
Autoritate contractantă
COMUNA SOLONT (CONSILIUL LOCAL SOLONT) (CUI 4353102)
Furnizor / câștigător
DAW MANAGEMENT - BROKER DE ASIGURARI (CUI 26595999)
Cod CPV
66518100-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.874 RON
Valoare atribuită
2.874 RON
Data publicării
08.07.2021 00:00
Data finalizării
09.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.874 RON

din 2.874 RON estimat