Atribuită
Cumpărare directă
AUTOCOLANT INSCRIPTIONAT COLOR, CU GRAFICE DE CIRCULATIE SI HARTA CU TRASEELE MIJL. DE TRANSPORT pe strazile: GEORGE COSBUC, REGIMENT 11 SIRET, PRELUNGIREA BRAILEI, LEVADITTI, GHE. DOJA, GHE. ASACHI, NAE LEONARD, ALBA IULIA, CRIZANTEMELOR, ANGHEL SALIGNY, SATURN, BRANDUSEI, LEBEDEI.
- Număr anunț
- DA28394029
- Autoritate contractantă
- TRANSURB S.A .GALATI (CUI 10890801)
- Furnizor / câștigător
- OPANIS 2006 SRL (CUI 18589287)
- Cod CPV
- 22000000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.400 RON
- Valoare atribuită
- 6.400 RON
- Data publicării
- 14.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.