Atribuită Cumpărare directă

D.R.P.C.I.V. Bucuresti dorește să achiziționeze cameră video complet echipată (cu trepied universal telescopic, cititor de carduri și card memorie), cod CPV 32333200-8 - Camere video, cu următoarele specificații tehnice: - cameră video cu rezoluţie minimă 1920x1080, microfon încorporat, compatibilă cu trepied universal și suport memorie externă card MicroSDXC sau SDXC; - trepied universal telescopic pentru camerele video, înălțime minimă 40 cm; - cititor de carduri interfață USB minim 2.0, suport SDXC/microSDXC; - card memorie microSDXC cu adaptor SD/SDXC capacitate minim 128 GB, minim clasa 10 de viteză.

Număr anunț
DA28485357
Autoritate contractantă
Ministerul Administratiei si Internelor - Directia Regim Permise de Conducere si Inmatriculare a Vehiculelor (CUI 17686532)
Furnizor / câștigător
ANGELOSOFT COMPUTERS SRL (CUI 15110168)
Cod CPV
32333200-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.580 RON
Valoare atribuită
1.580 RON
Data publicării
29.07.2021 00:00
Data finalizării
03.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.580 RON

din 1.580 RON estimat