Atribuită
Cumpărare directă
SERVICII DE DEZINSECTIE SI DEPARAZITARE CONFORM ADV1216527/31.05.2021 (Servicii de dezinsectie 0,25 lei fara tva/mp pentru o suprafata de 34.396,55 mp, rezultand o valoare de 8.599,14 lei fara TVA; Servicii de deparazitare 0,25 lei fara tva/mp pentru o suprafata de 24.355,75 mp, rezultand o valoare de 6.088,94 lei fara TVA). Valoare totala 14.688,08 lei fara TVA/pachet Timpul de intervenție 24 ore Timpul de intervenție în situații de urgență 4 ore
- Număr anunț
- DA28374327
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Sector 2 (CUI 17093691)
- Furnizor / câștigător
- DDD CONSTANCE PERFECT CLEAN SRL (CUI 29210566)
- Cod CPV
- 90921000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.688 RON
- Valoare atribuită
- 14.688 RON
- Data publicării
- 12.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.